Pages Menu
Categories Menu

Laptop czy komputer stacjonarny?

Laptop czy komputer stacjonarny? większości naszych gospodarstw
http://www.mycenter.pl/temp/fckeditor/image/komputer_czy_laptop2.jpg – źródło

Dawno minęły już czasy, gdy w domu był jeden komputer. Dzisiaj sytuacja wygląda zgoła inaczej i w większości naszych gospodarstw domowych komputerów jest co najmniej tyle, co osób. Chociaż sytuacja zmieniła się doprawdy diametralnie, to prawda jest taka, że wciąż nie wszyscy korzystamy z laptopów. Jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Czy kupując komputer dla siebie, lepiej jest skorzystać z mobilności notebooków, czy może jednak postawić na sprawdzonego i stabilnego peceta? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, do czego będziemy używać danego komputera.

Laptop czy komputer stacjonarny? jeżeli weźmiemy

http://m.gadzetomania.pl/laptopvsdesktop-280403-5a645a4fe,630,0,0,0.jpg – źródło

Nie ulega chyba wątpliwości, że komputery stacjonarne są w swojej cenie znacznie atrakcyjniejsze, nawet przy identycznych parametrach sprzętowych. Warto na to zwrócić uwagę, a jednocześnie zaznaczyć, że laptopy i komputery stacjonarne mają dzisiaj bardzo wiele wspólnego. Dlaczego więc większość osób wybiera komputery mobilne? Odpowiedź jest bardzo prosta – głównie dlatego, abyśmy mogli zawsze i wszędzie zabrać komputer i potrzebne dane ze sobą.

Jest do zagadnienie doprawdy nie do przecenienia, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by chociażby bawić się lub pracować w czasie wakacji, jednocześnie miło spędzając czas na przykład nad jeziorem lub w lesie.

– autor artykułu